Header Image

Nathalie - Trebarnsmamma

Mitt namn är Nathalie, jag har 3 barn, Leah som är född november 2014 och Liam som är född i Juli 2016 och Livy som är född September 2021. Jag har även två hundar. Jag älskar att fotografera, resa och måla. Är även undersköterska. Min blogg började som en gravidblogg, där man fick följa hela min graviditet med Leah och sedan graviditeten med Liam och Livy. Nu är det främst en mammablogg där jag skriver om mitt och barnens vardagsliv. Jag lever nu även varannan vecka med barnen och varannan vecka med min kille. Kontakt: [email protected]

Mormor och Farmor

Publicerad,

Leah och jag fick besök på kvällen. Först kom Leahs mormor och vi gick på promenad med hundarna. När vi var ute på promenad smsade Leahs farmor och undrade om hon fick komma förbi. Vilket hon självklart fick.

Vi hade en supermysig kväll alla tre. Jag bjöd svärmor på middag och hon hade med sig massor av frukt och Donuts som vi ska äta nu när Erik kommer hem. 

Leah var supernöjd att ha både mormor och farmor som busade med henne.   
 

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *