Header Image

Nathalie - Trebarnsmamma

Mitt namn är Nathalie och jag är 27 år. Jag och min man Erik har tillsammans två barn, Leah som är född november 2014 och Liam som är född i Juli 2016. . Vi har även två underbara hundar. Jag älskar att fotografera, resa och måla. Min blogg började som en gravidblogg, där man fick följa hela min graviditet med Leah och sedan graviditeten med Liam. Nu är det främst en mammablogg där jag skriver om vårt vardagsliv och mitt jobb som fotograf och konstnär. Jag och min barndomsvän driver även podden Välkommen in- Emma & Nathalie Kontakt: [email protected]

Nya vagntillbehör

Publicerad,

Ni läste om vårt paket som levererades trasigt av posten och vissa saker hade trillat ur men när jag ringde posten så hade de hittats. Häromdagen satte vi på de på vagnen och det blev så bra (bumperskydd och handtagsskydd). Beställde i färgen Cognacsfärgad. Vi beställde även ett lock/sidoskydd till sidokorgen. Väldigt nöjda är vi. 

Det finns flera personer som gör dessa men vi beställde från http://rafaellascreativa.com

Det enda jag vill påpeka var den dåliga paketeringen men som tur var återfanns våra saker. Tillbehören i sig är vi väldigt nöjda med!

Nedan ser ni hur vagnen ser ut nu. Erik sa ”aldrig trodde jag att jag skulle tycka det var kul att styla en vagn”.

2 Kommentarer

  1. Hej Nathalie!
    Vart har ni köpt dom krokarna som ni hakat fast skötväskan i? ?

    • justbeproud

      Hej är inte helt säker men tror på babyproffsen. Borde finnas på de flesta ställena.?

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *